هفته آینده بیت باکس ریپل را از فهرست ارزهای صرافی خود حذف می‌کند

بیت باکس توسط پیام رسان لاین به کاربران معرفی شد. مقر این صرافی بر خلاف ژاپنی بودنش در کشور سنگاپور قرار دارد. این صرافی در ابتدا به کاربران ژاپنی و آمریکایی خدمات خود را ارائه میداد اما پس از چندی توانست با کسب مجوزهای قانونی از مراجع ژاپنی خدمات خود را به کشورهای زیادی با نام بیت مَکس ارائه دهد.

صرافی ژاپنی بیت باکس در طی خبرگذاری رسمی خود اعلام کرد که در آینده ای نه چندان دور ( هفته ی آینده) قرار است ارز ریپل را از لیست حمایت و پشتبانی ارزهای این صرافی حذف کند.

 

این صرافی ارزهای دیجیتال که توسط پیام‌رسان لاین (Line) اداره می‌شود، دو روز پیش (۱۶ دی) اعلام کرده است که ریپل را از فهرست ارزهای خود پاک می‌کند.

این بیانیه‌ بیت باکس به شرح زیر میباشد:

ارزهایی که در بیت باکس معامله می‌شوند را با دقت تحت نظر داریم. اگر عملکرد ارزی با معیارهای ما یا ملزومات قانونی همخوانی نداشته باشد، از صرافی حذف می‌شود. به منظور حفاظت از دارایی‌ها و سود شما، پیش از حذف این ارز از دارایی های شما طی اطلاعیه‌ای به شما هشدار می‌دهیم.

هفته آینده بیت باکس ریپل را از فهرست ارزهای صرافی خود حذف می‌کند

                                هفته آینده بیت باکس ریپل را از فهرست ارزهای صرافی خود حذف می‌کند

این حذف با توجه به معاملات دو طرفه ای است که یک طرف آن ریپل و طرف دیگر آن ارزهایی از قبیل بیت کوین، اتریوم، و تتر است و در تاریخ ۱۶ ژانویه صورت میگیرد. نکته قابل ذکر این است که تنها ۰٫۰۲ از معاملات بیت باکس ریپلی بوده است.

 

برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، پیش‌تر به سوالاتی در خصوص دستکاری عمدی قیمتِ XRP توسط این شرکت پاسخ داد. طبق ادعای وی، ریپل علیرغم فروش حجم بالایی از XRPها، نمی‌خواهد ارز دیجیتالش را [عمدا] دامپ کند. به گفته وی، این شرکت هیچ گونه دخل و تصرفی در خصوص قیمت XRP ندارد.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *