قوانین

قوانین و شرایط استفاده از سایت PERSINEXCHANGE

این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی پرسین اکسچینج دات کام (persinexchange) و هر کاربری است که به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت پرسین اکسچینج و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت پرسین اکسچینج باید این قوانین را به طور کامل بخواند و بفهمد و بپذیرد. این حق برای سایت پرسین اکسچینج محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.
ارائه خدمات فقط به کاربرانی که حساب کاربری خود را فعال و وریفای کرده باشند امکان پذیر است ، به این معنی که پس از ثبت نام ، کاربر می بایست اطلاعات مربوط به تایید هویت خود را همچون ، شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت و تصویر کارت ملی ، سلفی با کارت ملی خود و کارت پرداختی در پنل کاربری خود ارسال نماید ، واحد احراز هویت پرسین اکسچینج پس از تایید اطلاعات ، حساب کاربر را فعال خواهد نمود و پس از آن کاربر قادر به استفاده از خدمات سامانه خواهد بود.

پرسین اکسچینج

۱-

پرسین اکسچینج دات کام سایت اینترنتی می باشد که تحت دامنه persinexchange.com از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

ارزها و روش های پرداخت

۲-

ارزهای الکترونیکی مورد قبول آنهایی است که در سایت پرسین اکسچینج دات کام لیست شده و مورد پذیرش سایت پرسین اکسچینج دات کام برای خرید و فروش می باشد.پرداخت وجه عبارت است از :

`انتقال وجه – ریالی یا دلار – یا به صورت معادل ارز الکترونیکی از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه.

۳-

روش پرداخت عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در پرسین اکسچینج مجاز شمرده شده است. پرداخت می تواند توسط ارز الکترونیکی یا انتقال بانکی حضوری یا اینترنتی یا توسط کارتهای شتابی از درگاه بانکی پرسین اکسچینج و یا انتقال بین المللی بانکی از طریق سوئیفت یا دیگر روش های پرداخت باشد.

امنیت و احراز اطلاعات

۴-

پرسین اکسچینج حق خود می داند هر زمان که نیاز بود از کاربر مدارک شناسایی لازم ( کارت ملی ، شناسنامه ، تلفن ثابت، قبض تلفن ، آدرس و … ) را جهت احراز هویت مطالبه نماید و در صورت عدم همکاری از طرف کاربر مبلغ واریزی را بلوکه کرده و دسترسی کاربر را مسدود نماید.

۵-

کاربر می بایست در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را داشته باشد و از قرار دادن آن در اختیار سایرین خودداری نماید، چرا که مسئولیت هرگونه سو استفاده احتمالی از حساب کاربری شما نظیر خرید با کارت های سرقتی و یا تخلفات مالی بر عهده کاربر می باشد.

۶-

پرسین اکسچینج مدارک و اطلاعات هویتی شما را نزد خود محفوظ نگه می دارد و تنها در صورت ارتکاب به تخلفاتی چون، خرید با کارت سرقتی، استفاده از خدمات سایت در جهت خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و کلاهبرداری در پاسخ استعلام، در اختیار مراجع قضایی و ذی صلاح می گذارد.

۷-

هرگونه تراکنش در پرسین اکسچینج می بایست منطبق با مشخصات کارت پرداخت کننده باشد باشد و کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد اقدام به ثبت سفارش نماید و در صورت تخلف مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی کارت با حساب بلوکه خواهد شد.

۸-

مسئولیت درج اطلاعات اشتباه و یا ناقص به هنگام ثبت سفارش بر عهده کاربر می باشد و عدم تطابق مورد درخواستی با نیازمندی کاربر بر عهده فرد سفارش دهنده است.

سفارشات و مشخصات

۹-

سفارشات می بایست از اینترنت اصلی کاربر صورت پذیرد و کلیه سفارشات انجام شده به واسطه ابزارهای تغییر ای پی نیازمند بازبینی و تائید هویت مجدد کاربر خواهد بود.

۱۰-

انصراف از سفارش از سوی کاربر در پرسین اکسچینج پذیرفته نخواهد بود و جهت برگشت مبلغ کاربر می بایست درخواست مجدد جهت تغییر ارز درخواستی خود انجام دهد. هر تراکنش با کسر ۵/۲ درصد کارمزد به مشتری عودت داده میشود.

۱۱-

حداقل میزان خرید ارز دیجیتال توسط شما از وبسایت ما معادل ۵ دلار است که متناسب با هر ارز محاسبه میگردد و به عنوان کف میزان خرید در نظر گرفته میشود .

۱۲-

تهیه حساب ها و اشتراک های فریلنسری و توسعه دهنده تنها بر مبنای قوانین حاضر در آن سایت صورت می پذیرد و پرسین اکسچینج مسئولیتی در قبال مواردی چون مسدودسازی حساب در صورت تشحیص هویت ایرانی از سوی شما و یا تغییر در قوانین ارائه خدمات و سرویس به کاربران ایرانی را ندارد.

۱۳-

در پروسه فروش ارزهای دیجیتالی، معادل ریالی آن ۲۴ ساعت کاری بعد به قیمت لحظه سفارشات اولیه دیجیتالی ارائه شده واریز خواهد شد.

۱۴-

کارمزدهای مربوط به کلیه تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده می باشد که به میزان ۵/۲ درصد میباشد.

۱۵-

سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

۱۶-

در صورتی که سفارشی بصورت ناقص ثبت شود و یا مشکلی در انجام آن سفارش باشد موضوع از طریق ایمیل/تلفن به کاربر اطلاع داده می شود و کاربر موظف است طی بازه ۴۸ ساعت موضوع را رسیدگی کرده و پاسخ دهد.

۱۷-

انجام درخواستهای پرداختی که فقط از طریق سایت ارسال می شوند، حداقل از یک ساعت تا حداکثر ۴۸ ساعت ( با توجه به نوع پرداخت و سرویس مربوطه وعدم برخورد با روزهای تعطیل ) به طول خواهد انجامید.

۱۸-

مشتری موظف میباشد تا قبل از خرید ، هرگونه توقعی که از سرویس دارد را با پشتیبانی هماهنگ نماید و از وجود یا عدم وجود آن مطمئن شود. به همین دلیل پس از ارسال سفارش ، تمام مسئولیتها به عهده مشتری خواهد بود و هیچ عذری پذیرفته نخواهد شد.

۱۹-

پس از ثبت سفارش ، کاربر تا حداکثر ۵ دقیقه مهلت دارد تا ما را در جریان انصراف خود قرار دهد. و پس از گذشت این زمان در صورت انجام سفارش، کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.

۲۰-

اگر شما زیر ۱۸ سال سن هستید و یا سن قانونی کشور خود را ندارید، اطلاعات شخصی خود را در وب سایت ما وارد نکنید.

۲۱-

کاربر پیش از ثبت سفارش می بایست از صحت و اعتبار ارائه دهنده خدمات خارجی، مبلغ مورد سفارش و آدرس و سایر اطلاعات مربوط فرآیند ثبت و فعالسازی سفارش خود اطمینان حاصل نماید، چرا که پرسین اکسچینج تنها مسئولیت انجام تراکنش را در مسیر ثبت شده در سفارش را بر عهده دارد و سایر مسائل و مشکلات حاشیه ای همچون خطا درج مشخصات، آدرس اشتباه، عدم رسیدگی پذیرنده و … بر عهده کاربر می باشد.

ثبت سفارش و استفاده از خدمات پرسین اکسچینج به منزله مطالعه و پذیرفتن کامل شرایط استفاده از خدمات این سامانه می باشد ، این قوانین همواره بروی وب سایت پرسین اکسچینج قرار دارند و در صورت تغییر به صورت لحظه ای بروی وب سایت بروزرسانی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
سایت پرسین اکسچینج حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، هرچند این تغییرات از طریق ایمیل یا درج خبر در سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید.