خودنمایی ریپل در مقابل 10 ارز برتر

امروز، XRP، توکن شرکت ریپل، بهترین عملکرد را در بین ۱۰ ارز برتر از نظر ارزش بازار داشت. در حال حاضر ریپل با قیمت ۰٫۲۷۴ دلار و با بیش از ۷ درصد رشد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، در حال مبادله است. رشد ریپل نسبت به هفته گذشته بیش از ۸ درصد بوده است.

با این حال بیت کوین و اتریوم رشد محسوسی نداشتند. در مقابل استلار با حدود ۴ درصد افزایش، پس از ریپل دومین ارز با عملکردی مناسب در بین ۱۰ ارز برتر و در روز جاری است.

 

رشد ۸ درصدی ریپل طی ۱ هفته

با نگاهی به عملکرد ۱۰ ارز برتر از نظر ارزش بازار در طی هفته گذشته، مشاهده می کنیم که اغلب آنها بین ۲ تا ۷ درصد افزایش قیمت داشته اند، در حالی که بیت کوین تقریبا بدون تغییر باقی مانده است.

فقط از ۴ روز پیش ریپل با اخبار و بروزرسانی های زیادی مواجه شد. با این وجود مبادلات این ارز با رشد در حال انجام بود. از آن زمان قیمت این ارز بیش از ۸ درصد  رشد کرده است.

خودنمایی ریپل در مقابل 10 ارز برتر

در حقیقت با نگاهی به نمودار هفتگی ریپل، رشد تدریجی این ارز را که از ۴ اکتبر شروع شده، مشاهده می کنیم. رشدی که از آن زمان آغاز شده، حال به اوج خود رسیده است. آخرین بار ریپل در تاریخ ۲۴ سپتامبر در این قیمت مشاهده شده بود.

رتبه دوم در افزایش هفتگی متعلق به اییاس است که طی ۷ روز گذشته در حدود ۶٫۸ درصد رشد داشته است. اییاس نیز مانند بسیاری از ارزهای دیگر در تاریخ ۲۴ سپتامبر یک افت شدید را تجربه کرد. هفته گذشته عملکرد اییاس بیشتر سبز بود و در حال حاضر با بیش از ۴ درصد افزایش بالاتر از سطح ۳ دلار مبادله می شود.

معامله گر و تحلیلگر بازار، لوک مارتین، در صفحه توییتر خود در مورد افزایش قیمت ریپل اعلام کرد که افزایش قیمت این ارز تا ۰٫۳۲ دلار ادامه دارد.

علاوه بر این، سو ژو، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سنگاپوری تری اَرو کپیتال، معتقد است که ریپل در حال حاضر در روندی صعودی قرار گرفته و می افزاید:

در کوتاه مدت و میان مدت عملکرد ارزهایی با ساختاری مثل ریپل و اتریوم بهتر از عملکرد ارزهایی مانند اییاس و بیت کوین کش خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *